pls hlasek pro smiley!diktADY!,Rekord v komentarich
a tady: tady jsem tam jako: a zase jedna popelka

Červen 2010Miley Cyrus se zbláznila do kůže!

30. června 2010 v 17:55 News: Articles
(c)mileyc-smiley.blog.cz

Ještě nedávno si Miley Cyrus (17) nasazovala blonďatou paruku, aby se z ní den co den stávala Hanna Montana. Se seriálem je ale konec a Smiley přiznává, že propadla kouzlu koženého oblečení.

O pořádný rozruch se Miley postarala na MuchMusic Video Awards, kde vystoupila se songem Party In The USA v černé podprsence a kožených kraťáskách. "Miley se zbláznila do kůže," tvrdí její stylistka Simone Harouche s tím, že Smiley teď volí hlavně značku Robins Jeans.

"Kožená bunda Robins Jeans je prostě cool. Padne tak skvěle, že se bez ní neobejde žádná holka,"směje se Miley: "Je to perfektní příklad rock´n´rollového oblečení."

"Jsem šťastná, že mi nahrávací společnost nechává v oblékání volnost a můžu se inspirovat u svých rockových idolů, jako je třeba Joan Jett," svěřila se ještě seriálová Hannah Montana.

"Mileyin styl výborně vystihuje, kam se posunula její osobnost a jaká muzika ji ovlivňuje. Miley prostě nikdo nezkrotí," dodala Simon na závěr.


BravoGirl

Article of Miley

30. června 2010 v 17:51 News: Articles
(c)mileyc-smiley.blog.cz

Seriálu věnovala dlouhých pět let života a všechny šokovala, když řekla: "Je čas to zabalit"...
Přes den byla obyčejnou teenagerkou Miley Stewart a v noci se z ní stávala popstar Hannah Montana. Díky této roli si Miley zamilovala nejen celá Amerika, ale její popularita se rozšířila rychle i za její hranice.
Do seriálu "naskočila" Miley ve svých 12 letech a jak sama řekla, celý tým okolo seriálu se pro ní stal druhou rodinou. "Každý den jsem se učila s Emily (Osment), chodila na oběd s kolegy Jasonem a Moisesem a byla jsem šťastná, že s nimi můžu trávit svůj čas. Už teď je mi těžko z toho, že to brzo skončí".

V současné době se točí čtvrtá série, která bude poslední a osud Hannah Montany se v ní uzavře. "Role Hannah mě nutila být dětským vzorem a přestože jsem ji opravdu milovala a vím, že mě dostala tam, kde jsem teď, cítím, že je potřeba jít dál..." dodala sklesle.
To, že se zpěvačka snaží vymanit z role "dětského" idolu, svědčí i její nová deska Can't Be Tamed. Už žádná záplava romantických songů o lásce, ale mnohem dospělejší, drsnější a sexy kousky. A taková je teď i "nová" Miley...

iheartmiley

Article of Miley#2

30. června 2010 v 17:49 News: Articles
CZ divka
(c)mileyc-smiley.blog.cz

O tom, že je Miley zamilovaná není pochyb. Rozhodla se to ale potvrdit i dalším tetováním...
Není to tak dávno, co Miley Cyrus pobouřila veřejnost svým tetováním, které je v USA povoleno až 18 let a už se může chlubit dalším.

Zatímco první "kérku" v podobě hesla "Just Breathe" si nechala Miley vytvořit na památku své zesnulé kamarádky Vanessy, která zemřela na cystickou fibrózu, ta druhá mů důvod úplně jiný.

Nový nápis "Love", který má vytetovaný na pravém uchu, značí podle jejích slov jednak lásku k Liamu Hemsworthovi, se kterým už dlouhou dobu chodí, ale je především reakcí na negativní šílenství, které kolem ní média tvoří.

Bulvární plátky Miley kritizují především za její předčasný převrat ze "slušné" holky v sexy "dračici", který může mít podle nich negativní vliv na její fanynky a k jejímu věku se navíc nehodí. Těchto "útoků" už měla Miley plné zuby a v nedávném rozhovoru je komentovala slovy: "Ve světě je tolik negativních věcí a jedinou obranou proti tomu je láska. Pořád mi někdo říká 'slyšel jsem o tobě to a to' a já se to snažím ignorovat, protože tyhle pomluvy jsou nepodstatné. Jediné na čem opravdu záleží a co je na světě důležité, je láska a na ní se všichni musíme zaměřit..." dodala smutně.

iheartmiley

clanek-Slovensky portal

30. června 2010 v 17:42 News: Articles
nemecky portal
(c)mileyc-smiley.blog.cz
Priateľ Miley Cyrus (17) to má vskutku ťažké. Napriek to
mu, že sám Liam Hemsworth (20) je hercom, zostáva v úzadí svojej slávnejšej polovičky, ktorá sa popri herectvu presadzuje čoraz výraznejšie aj na hudobnom poli.

Najnovšie informácie hovoria o tom, že Austrálčan sa nemôže pozerať na odvážne oblečenú lásku predvádzajúcu vyzývavé pózy na pódiách po celom svete. Najbohatšia tínedžerka si naopak nemyslí, že pôsobí vulgárne, ale Liam vníma celú záležitosť z úplne odlišného pohľadu.
"Liam žiarli. Uvedomuje si, že je to súčasťou jej prejavu, ale nepôsobí naňho dobre, keď sa zástupy chalanov pozerajú na jeho sporoodetú priateľku," vysvetlil zdroj blízky hercovi, ktorého najbližšie uvidíme v snímke The Last Song.

"Nikdy nevie, čo sa chystá na pódiu predviesť a to ho privádza do šialenstva, hlavne vtedy, keď je pod ňou dav chlapcov. Kvôli týmto veciam sa často hádajú. Začal na ňu tak žiarliť, že trval na tom, aby ju mohol sprevádzať na turné a tak ju bude mať pod kontrolou," hovorí zdroj.
V minulosti sa objavili v amerických médiách správy o tom, že dvojica plánuje zásnuby. Miley i Liam to však dementovali s tvrdením, že ešte nedozrel čas a majú pred sebou dlhé obdobie vzájomného spoznávania sa.

iheartmiley

Various Scan (2010)

30. června 2010 v 17:35 Miley-casopisy
imagebam.com


iheartmileywith fans#38

30. června 2010 v 17:32 With fans
imagebam.com imagebam.com