pls hlasek pro smiley!diktADY!,Rekord v komentarich
a tady: tady jsem tam jako: a zase jedna popelka

Červenec 2010

Gwen Stefani se opičí po Miley Cyrus

31. července 2010 v 21:20 News: Articles
imagebam.com

Vzpomínáš si ještě na ujetý svetr Miley, o kterém jsme psali? Teď do něj šla další star... Spousta lidí si tenkrát klepala na čelo při pohledu na její model a nebýt toho, že si ho na sebe vzala Miley Cyrus, asi by rozporuplný svetr jménem Shreddy Tee rychle zapadl. Poté, co se v něm ale prošla po Los Angeles za přítomnosti paparazzi, stal se okamžitě velkým hitem.

Tenhle model, který vypadá, jako po útoku grizzlyho, ale není pro každého. Na to aby sis ho vzala na sebe, v sobě musíš mít dostatečnou dávku extravagance. Tu prokázala i Gwen Stefani, která se teď v tomhle kousku objevila. Okamžitě se vyrojily stovky diskuzí na téma, komu Shreddy Tee sluší víc. Samozřejmě vede Miley, protože byla první a kdokoliv další ze slavných stars se v něm objeví, už se bude jenom opičit...

Za kolik se dá Shredy Tee pořídit?
Na internetu se jeho cena pohybuje pod 150 dolarů, což není zrovna málo. Ale za pohledy lidí okolo tebe to stojí! :) Objednat si ho můžeš třeba tady.


iheartmiley

Gold Album

31. července 2010 v 21:19 I Can't Be Tamed
Miley získala v Austrálii zlatou desku za album Can't Be Tamed :) Gratuluji!

iheartmiley

Miley Cyrus: "Hannah Montana mě omezovala!"

31. července 2010 v 20:50 News: Articles
(c)mileyc-smiley.blog.cz

Disney star otevřeně promluvila o své nejslavnější roli!
Pro většinu fanoušků je konec seriálu Hannah Montana doslova neštěstím! Jeho hlavní hrdinka Miley Cyrus (17) se ho však nemůže dočkat. Těší se totiž na své nové projekty a navíc má podle ní každá postava dojít k přirozenému konci!

"Letos mi bude 18 a prošla jsem spoustou změn," vysvětluje seriálová HM. "Bylo by velmi těžké pracovat dál na seriálu, který s sebou nese tolik omezení. Například bych na svých show nemohla dělat to, co chci!"

Miley také tvrdí, že by bylo velmi těžké posouvat její postavu dál: "OK. Hannah Montana by mohla nastoupit na vysokou, ale co za pár let? To by měla manžela a porodila by děti? To už by nikoho nezajímalo!"

Podle Miley se seriál stal fenoménem: "Nevím o teenagerovi, který by neviděl aspoň jeden díl. Je to obrovský úspěch, ale je čas skončit."

Smiley je sice šťastná, že si oddychne od upjatých pravidel Disney show, na druhou stranu ale přiznává, že se jí bude stýskat! "Doufám, že se s týmem a kolegy z Hanny ještě někdy před kamerou sejdu!"

Podobný názor na HM sdílí i hereččin otec Billy Ray Cyrus: "Jsem vděčný seriálu, že nastartoval kariéru mé dcery. Ale jsem i rád, že už končí. Věřím, že Disney brzy vyprodukuje novou a stejně úspěšnou show!"

iheartmiley
personal #42

31. července 2010 v 20:39 personal#
imagebam.com


Hannah Montana Forever soundtrack bude k dispozici

29. července 2010 v 22:30 Others(4)
4488291430 5814e6a2f6 La banda sonora de Hannah Montana Forever estará a la venta
Záznam o čtvrtou a poslední sezónu Hannah Montana bude brzy na prodej , měl by 10.000 fanoušků , kteří si koupí dříve, posílat své fotografie , aby se součástí příběhu Hannah , bude Disney Channel vytvořit mozaiku se všemi obrázky fanoušků poslal do nové hudební video pro Hannah , které budou vydány na tomto kanálu brzy.

Miley Cyrus zvětšení prsou u 18?

29. července 2010 v 22:19 News: Articles
(c)mileyc-smiley.blog.cz

Bude jí , nebo nebude , že ? Teen -Star Miley Cyrus (17) Byla již často s bývalou popovou princeznou Britney Spears (28) srovnání , protože jsou nyní velmi otevřený a hodně sexy šaty . Nejnovější zvěsti , že by zase dát novou konverzaci téma, které je velmi podobné Britney : Tvrdí se, že Miley chce její 18. Narozeniny prsu může být rozšířena .

To by mělo alespoň podle InTouch být přání zpěvačka a herečka . Budeme přítelkyně Liam Hemsworth (20) pak od 23 Listopadu vypadat s novým výstřihem v XL ? Určitě tam bude nová opět negativní titulky v okolí dospívajícího - idol , protože Britney se v prudérní Americe pro její prsu roztrhané opravdu v médiích .

Ale mladé hvězdy , jako věc, jako prsní implantáty , je nutné ? zdroj odhalil : " Miley chce více křivek . Ona je velmi vyspělý na svůj věk a už opravdu čekat tolik měsíců , než budou moci projít operací bez souhlasu jejich rodičů. " Nicméně, jeden popřel " To je absurdní . Miley se ani v úvahu. Vždy se cítí velmi pohodlně ve své kůži. "

Jak pohodlné nebo nepohodlné , pop hvězda cítí skutečně , ukáže nejpozději v listopadu. Uvidíme, jestli budeme držet dvě věci Miley zejména v oku ...

MNO NIC MENE SOU 2 VERZE CEMU VERIT?? TADY MATE 2 VERZI

Dnes a v blízké budoucnosti pravděpodobně všichni jenom píší drby portály, které Miley chce zvětšit prsa v nejbližší budoucnosti. Nicméně nevěříme v této "novince". Jeden ze zástupců Miley již rozhodl na toto téma:

"Je to absurdní. Miley nikdy nenapadlo takové operace. Je to opravdu paráda ve vašem vlastním těle. "

Takže si nemusíte dělat starosti, Miley nemá v plánu zvětšit prsa. A tato pověst je další důkaz, že drby portály jsou stejný nesmysly, a to je nejlepší, aby přišel na stránky a přečtěte si informace wyssanych z prstu. Zdroj: Temina